Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
KOSGEB Danışmanlığı

KOSGEB Danışmanlığı

KOSGEB proje ve destek programları hizmet verdiğimiz temel alanlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Girişimcilik, Ar-Ge, Teknolojik Üretim ve Yerlileştirme, İşletme Geliştirme, Büyüme ve Uluslararası Büyüme, KOBİ Finansman ve KOSGEB Destekleri kapsamında girişimcilere, işletmelere veya kurumlara çeşitli danışmanlık hizmetleri çalışma alanlarımızdandır.

KOSGEB Destekleri

KOSGEB desteklerinden yararlanmak veya bilgi almak isteyen girişimcilerin tarafımızla iletişime geçtiği ilk andan itibaren planladığınız faaliyetlerle ilgili paylaştığınız bilgiler doğrultusunda, size en uygun proje veya teşvik programını tespit ederek hazırladığımız raporu sunuyoruz.

Planlama Süreci, İş Planının Yeniden Hazırlanması veya Hazırladığınız İş Planının Gözden Geçirilmesi

Yapacağınız işi planlayıp hazırladığımız analiz raporumuz doğrultusunda başvurmaya karar verdiğiniz proje ve teşvik programları ile ilgili iş, zaman ve personel planlamasını, tüm tecrübemizi sunarak sizlerle birlikte yapıyoruz. Yol haritanızı tecrübelerimiz ve sizin verdiğiniz bilgiler ile hazırlıyoruz.

İş planının hazırlanması, finansal tablolar, bütçeler, işletme yatırım bütçesinin  hazırlanması gibi işlemlerin yanında hazırladığınız iş planını sizlerle birlikte yeniden mali müşavir bilgisi ve deneyimiyle gözden geçirerek, tespitlerimizi de sizlerlerle paylaşarak iş planınızın sunuma hazır hale getirilmesinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Proje ve Teşvik Dosyalarının Hazırlanması

Planladığımız faaliyetler ile ilgili tespit ettiğimiz proje ve teşvik programlarına ilişkin başvuru dosyalarınızı mevzuata, ilgili kurallara ve tecrübelerimize uygun şekilde, kaliteden ödün vermeden, en hızlı ve en özgün şekilde hazırlayarak sunuyoruz.

Süreç Takibi

Bu aşamada onay verdiğiniz ve resmi başvurusu yapılan proje ve teşvik dosyalarınızın, bürokratik ve takibi uzmanlık gerektiren yasal süreçlerinin her adımını, başvurularınızın olumlu sonuçlanması için titizlikle takip ediyor ve projenizin her aşamasıyla ilgili olarak sizlerle bilgi paylaşıyoruz.

Hibe veya Teşvik Onayı

Başvuru ve süreç takibi sonrasında onayı alınan proje ve teşvik dosyalarınıza ilişkin hibe, destek ve teşviklerin işletmeniz hesaplarına geçmesi veya teşvik kullanımı süreçlerini sizlerle iş birliği içerisinde yürütüyor ve hakkedişlerinizin takibini yapıyoruz.

Raporlama ve Kapanış

Uygulamaya alınan proje ve teşvik programlarının dönemsel gerçekleşme ve kapanış raporlarını hazırlayarak hem ilgili kurum hem de sizlerle zamanında paylaşıyor, süreci tüm kurallara uyarak zamanında kapatıyoruz. Fon ve teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Ferdi Asım Hellaç Mali Müşavirlik Ofisi olarak profesyonel kadromuzla mükelleflere ve konuya ilgi duyan girişimcilere profesyonel destek sağlamaktayız.

Talebinizi aşağıda yer alan "Hizmet Talep Formu" aracılığıyla iletebilirsiniz, talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza geri bildirim yapılacaktır.

Hizmet Talep Formu