Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Biz kimiz?

Biz kimiz?

Ferdi Asım Hellaç Muhasebe ve Mali Müşavirlik Ofisi mali danışmanlık, denetim hizmetleri, kurumsal yönetim, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, mali hukuk danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları, sosyal güvenlik hukuku  ve mali bilirkişilik alanlarında hizmet veren kurumsal ofistir. 13 Ekim 2008 tarihinden itibaren profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Müşteri portföyümüzde, inşaat, mühendislik, yazılım, e-ticaret, perakende ticaret, hizmet işletmeleri, ağaç ve orman ürünleri imalatı, üretim işletmeleri, tarımsal kalkınma kooperatifleri, demir-çelik sektörüne mal ve hizmet üreten işletmeler, nakliye, imalat, dış ticaret, yapı malzemeleri, tarım ve hayvancılık, petrol ve petrol ürünleri ticareti, gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörlerin çeşitliliği, ofisimize mesleki tecrübe ve bilgi birikimi sağlayarak mali müşavirlik hizmet kalitemizi artırmaktadır.

Yerli ve yabancı pek çok bireysel ve kurumsal müşterimize muhasebe hizmetleri, vergi danışmanlığı, vergi denetimi, finansal hizmetler, sosyal güvenlik ve iş hukuku danışmanlığı ve mali bilirkişilik alanlarında yüksek kalitede çözümler sunan ofisimiz, tüm faaliyetlerini uluslararası ve yerel mesleki norm, etik ve ilkelere uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

- Öz Geçmişi
- Yayımlanan Kitapları

Yayımlanan Makale ve Bildirileri 
- İlkelerimiz